Bezpieczne wakacje
Bezpieczeństwo dzieci jest jednym z najważniejszych zadań stojących przed całym środowiskiem edukacyjnym. Z okazji Tygodnia Bezpieczeństwa – ogólnopolskiej inicjatywy Ministerstwa Edukacji przez cały tydzień w oddziale przedszkolnym zostało przeprowadzone szereg działań o charakterze profilaktycznym. Oglądaliśmy filmy o bezpiecznych wakacjach w domu, na drodze, na górskich szlakach i nad wodą. Mówiliśmy o bezpiecznym korzystaniu z Internetu . Wykonaliśmy plakat z dobrymi radami na wakacje oraz znaki drogowe. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci z naszej klasy zapamiętały te cenne
Czytaj dalej...








